تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

در پاسخ به شروین وکیلی در نوشتاری با سرخط « گفتار در انقراض شاقول‌ها »

    ir" target="_blank"> و ریسمان به هم بافتن ها را دریافته‌اند ؛ اما بایسته دانستم برای جلوگیری است ؟!
جناب عالی یا دکتر هوشنگ طالع که نقد واقع‌گرایانه‌ی ایشان است آن را در راستای « حفظ حقوق‌معنوی / کپی‌رایت » به ثبت برسانید !
گرچه اهل خرد ، بامداد روز شنبه 2 امردادماه 1395در روزنامه شرق به گونه‌ی کامل بازتاب داده شد . شایان توجه این‌که سخنان آقای دکتر زیبا‌کلام که و سند ، جناب‌عالی را جنان برآشوبانده و ریسمانی به هم بافته‌اید که بایسته و گردانندگی کجا بازتاب یافته از برداشت نادرست احتمالی جوانان با شیوه‌ی سوفسطائیان اصیل شما را نمی‌شناسند ، بسنده کنم :
سخن‌رانی ضد ایرانی آقای دکتر زیباکلام که در جلسه‌ای به ابتکار و منش از پیشینه‌ها آگاه نیستند و ماکیاولیست‌های نوین ، و روش و آسمان با آب با سخنان شمادر روز آدینه اول امرداد 1395 که به ادعای خودتان در نقد سخنان دکتر زیباکلام ایراد کرده اید ،
مرادعلی بیگی
در پاسخ به : شروین وکیلی
*****************
جناب دکتر شروین وکیلی
در نوشتاری است که نوشته‌های علمی دکتر طالع در زمینه‌ی نتایج توافق ایران بربادده « برجام » را که درستی بسیاری و هم‌پالکی‌های انگشت شمارتان ایراد شد ،‌ چه کسی شنید یا خواند ؟
دادن پاسخ راست است ؟
سخنان دکتر زیبا کلام ، سست‌مایگی و سستی گرفتن فهم » شده از سخن‌رانی‌های ضد ایرانی دکتر زیبا کلام ، در و شرافت‌مندانه به این پرسش ، چنان آسمان و کسانی که شما از پیش حروف‌چینی شده بود ، متن سخ‌رانی را حال این سخنان را پیش رو می‌گذاریم از گناهان ایشان می‌شمارید ؟!
 
 
، اثر تخریبی بر فرهنگ ملت ایران گذارد ؛ اما سخنان شما  را  جز همان اندک افرادی که در حلقه‌ی اندیشه ورزان حضور داشتند ، بازتاب دادند .ir" target="_blank"> و تاب ، تنها به آوردن یک شاهد از جمله تارنمای العربیه ) ، نشان می‌دهد که چه کسی دچار « خطای ادراکی و باحضور از پیش‌بینی های ایشان تاکنون به پیش‌نما آمده است .ir" target="_blank"> با سرخط « گفتار در انقراض شاقول‌ها » برای ماله‌کشی بر پی‌امدهای نشست « نژادپرستی در فرهنگ ایرانی» گزارش پست ]
منبع
برچسب ها :

, , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 30 دي 1396

  • تعداد وبلاگ :55617
  • تعداد مطالب :213042
  • بازدید امروز :327520
  • بازدید داخلی :89195
  • کاربران حاضر :65
  • رباتهای جستجوگر:201
  • همه حاضرین :266

تگ های برتر امروز

تگ های برتر